Opis nieruchomości
Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2 o powierzchni użytkowej 34,4m2 położonego na dogodnym pierwszym piętrze w bloku przy ul.Śląskiej, w samym Centrum Miasta.
Przestronne stylowe, nowoczesne i kompleksowo wyposażone do zamieszkania od już.
Przeprowadzono kompleksowy remont z wymianą instalacji elektrycznej, gazowej, wodnokanalizacyjnej.
Duży przestronny pokój wyposażony w sprzęt TV, szafę, kanapę, stoliki kawowe, w standardzie na ścianach gładź, podłoga panele, podwieszany sufit i schowany karnisz na zasłony dodaje klasyki całemu wnętrzu.
Stylowa kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętami AGD tj piekarnik z mikrofalówką, grzewcza płyta elektryczna, lodówka, zmywarka, pralka, okap ( na gwarancji) pozostaje na wyposażeniu mieszkania.
Łazienka w całości w glazurze, na wyposażeniu wygodna kabina z prysznicem, nowe sanitariaty.
Przedpokój wyposażony w szafę w zabudowie.
Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, do wprowadzenia, dostępne od już.
Lokalizacja idealna w pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe, Ośrodek Zdrowia, dogodny dostęp do Komunikacji Miejskiej, Galeria Handlowa, szkoła.
Zachęcam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.